Proč byste měli zkusit masáž lávovými kameny v Praze

Přidáno srp 18

0 Komentáře

Proč byste měli zkusit masáž lávovými kameny v Praze

Zkušenost se stává součástí paměti

Vlastně to byla moje drahouška Ema, která mě poprvé přivedla na stopu tajemství masáže lávovými kameny. Jako blogger se mi často stává, že prozkoumávám všechny možné a nemožné věci. Ema mi někdy říká, že jsem jak náš papoušek Radek, který se vždy snaží zobnout do toho nejnovějšího. "Měl bys zkusit masáž lávovými kameny," nadhodila jednou. První, co mi napadlo, bylo: "To je jako pec na pizzu, ale pro lidi?" Já jsem reagoval s tím svým obvyklým smíchem, ale Ema byla vážnější. Zdá se, že ta myšlenka nebyla tak daleko. Moje zvědavost byla vzbuzena a Ema to viděla. Takže další cesta byla zažít to sama se sebou.

Experimentování s teplým kamenným zážitkem

Nechcete-li představu o tom, co masáž lávovými kameny zahrnuje, dovolte mi to popsat tak, jak se to stalo. Je to takový lázeňský rituál, kde se na vaše tělo položí horké kamenné kameny různých velikostí. Různé druhy těchto kamínků jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily různým částem těla s jemným dokonalým teplem. Tyto kameny následně masírují tělo, uvolňují napětí a podporují průtok krve. Je to jiný pocit, ale je to vlastně tak uklidňující, jako by vás těch pár chvílí měkce namáčelo horká lázeň.

Nezapomeňte se připravit

Jako u všeho ostatního je i při masáži lávovými kameny důležitá příprava. Musel jsem o tom přemýšlet jako o cestování na Měsíc. Prvním krokem je vždy vybrat správné lávové kameny. Ano, všechny jsou vyrobeny z lávy, ale rozhodně existuje více než jeden druh kamene. Křemenný bazalt je považován za ten nejlepší pro lávovou masáž, protože si nejlépe udržuje a uvolňuje teplo. Takže pokud někdo někdy nabídne kameny z běžného říčního oblázku, měl byste být podezřelý.

Přeměna teplými kameny

Během mého zážitku jsem měl pocit, že mé tělo mění teplé kameny tak hluboko, jako by se změna děla odvnitř. Přišlo mi to jako terapie, při které se spojuje fyzické s mentálním. Když byly kameny umístěny na mé 'čakry', které jsou údajně energetické vstupní body do těla, mohl jsem cítit, jak se mé napětí uvolňuje. Byla to pro mě nová zkušenost a já jsem se cítil znovuzrozený.

Moje cesta do Prahy za masáží

Řádně chci poděkovat Ema za to, že mě s tímto seznámila, i když mě to stálo trochu času na cestě z Plzně do Prahy. Ale měl jsem pocit, že je to cesta za hodnotnou zkušeností. Nemusíte jet až do Havaje nebo na Island, aby jste se dostali k lávovým kamenům, Praha vám nabízí stejný zážitek, aniž byste museli cestovat do zahraničí.

Pohoda a klid po masáži

Výsledkem mého experimentu s masáží lávovými kameny bylo hluboké uvolnění a pohoda. Po masáži jsem se cítil jako zbrusu nový člověk, připravený se vrhnout na nové výzvy a dobrodružství. Radek byl jistě překvapený, když jsem se vrátil z Prahy s novou energií a více se zajímal o jeho živý svět. Takže pokud máte pocit, že potřebujete obnovit svůj duševní klid, neváhejte a vyzkoušejte masáž lávovými kameny v Praze. Je to cesta za hodnotnou zkušeností, která vám může přinést hluboký klid a odpočinek.

Těšit se na další masáž

Mou cestou z Prahy zpět do Plzně jsem už plánoval svůj další návrat. Moje zkušenost byla nejen uklidňující a obnovující, ale také velmi zábavná a plná poznání. Doufám, že vás moje vyprávění bavilo a že vás dokonce inspirovalo, abyste také zkusili masáž lávovými kameny. Udělá váš den klidnějším, a kdo ví? Možná vás to dokonce přiměje objevovat nové zážitky, jako je ten můj. Protože na konci dne je každý nový zážitek jen další příležitost k učení a růstu.

Dej na

Napsat komentář