Jak se připravit na hlubokou masáž varlat v Praze?

Přidáno čec 28

0 Komentáře

Jak se připravit na hlubokou masáž varlat v Praze?

Proc je hluboká masáž varlat duležitá?

Ačkoli to může znít až příliš neobvykle pro někoho, pro koho je masáž varlat neznámou disciplinou, je důležité zdůraznit její přínosy pro zdraví a sexuální výdrž mužů. Právě já, Leopold, jsem se rozhodl, že se vydám na cestu ledovým královstvím a nahlédnu pod povrch "tabu" témata tak intimní a současně tak důležité pro můj zdravý životní styl.

Moje první zkušenost

Měl jsem ten štěstí vyzkoušet hlubokou masáž varlat při jedné z mých návštěv wellness centra v Praze. Byla to nervózní a zároveň vzrušující zkušenost. Ale nechme stranou mou nervozitu. O mé zkušenosti se dozvíte více dále v článku, teď bych se rád podrobněji věnoval tomu, co to vlastně hluboká masáž varlat je a proč byste ji měli zkusit.

Co je hluboká masáž varlat?

Hluboká masáž varlat je technika, kterou většinou provádějí certifikovaní masérky nebo maséři a slouží ke stimulaci a zvýšení pohody a sexuálního prožitku. No a dobře, řekněme to jak to je, může to být i dost vzrušující.

Jak se na masáž připravit?

Příprava na hlubokou masáž varlat může být stejně důležitá jako samotná masáž. Fyzická a psychická příprava je klíčem ke zvládnutí napětí a ke zvládnutí celého procesu masáže. Je totiž důležité si uvědomit, že jde o intimní záležitost a není na škodu být na ni řádně připraven.

Fyzická příprava

Fyzická příprava se může zdát zjevná, ale stojí za to ji zdůraznit. Důkladné mytí a oholení oblasti je před hlubokou masáží varlat nezbytné. A důvody jsou jasné. Máte-li oblast čistou a hladkou, zvyšuje to komfort jak pro vás, tak i pro terapeuta.

Psychická příprava

Psychická příprava je něco, co můžete opomenout, ale přitom může mít velký význam pro celkový dojem z masáže. Je důležité být v klidném a uvolněném stavu, mít otevřenou mysl a prázdný mozek. Mějte na paměti, že masáž je záležitostí důvěry a komunikace mezi vámi a terapeutem.

Jak probíhá hluboká masáž varlat?

Vstoupíte do přítmí místnosti se svícnem, který jemně osvětluje prostor. Prostěradlo na masážním lehátku je měkké a teplé, přesně jak to mám rád. Hluboká masáž varlat začíná... Ale už zase ubíhám předem! Jak přesně probíhá hluboká masáž varlat si rozebereme níže.

Proces masáže

Abych byl konkrétní, masérka nebo masér začne masáží dolní části ledvin a postupně přejde k pánvi a k samotným varlatům. Krok za krokem, postupným tlakem a hbitými pohyby rukou zkušeného terapeuta procházíme celý proces hluboké masáže varlat.

Můj závěr

Na závěr bych rád řekl, že ačkoli se hluboká masáž varlat může zdát na první pohled neobvyklá, má řadu přínosů pro zdraví a sexuální prožitek mužů. Pro mě to byla zkušenost, kterou bych doporučil každému muži.

Dej na

Napsat komentář