Nuru masáž: Co byste měli vědět před její vyzkoušením

Přidáno zář 18

0 Komentáře

Nuru masáž: Co byste měli vědět před její vyzkoušením

Odhodlání a příprava: První krok k nuru masáži

Zažít něco nového a jiného je vždy dobrodružství a nuru masáž neneseme výjimku. Je to intimní, hravý zážitek plný smyslnosti a sexuality. Dovoluji si tvrdit, že je to zážitek, který by měl vyzkoušet každý alespoň jednou v životě. To ale není tak jednoduché, jak se zdá. Před neznámý zážitkem jako je nuru masáž je klíčová příprava.

Jak to tedy dělat? Jak se připravit? Jak se nemuset bát neznáma? Měsíc zpět jsem se rozhodl vyzkoušet nuru masáž a můj život se změnil. Je důležité vědět, loco jde, co je nuru masáž, co od ní očekávat, jak ji připravit a jak se na ni připravit.

Základy nuru masáže: Co to vlastně je?

Nuru masáž je starobylá japonská umění zpěvělení a uvolnění těla. Nuru znamená v japonském překladu kluzký nebo hladký. Jestli jste si někdy vzali kluzkou mydlovou lóci a nechali ji klouzat po své kůži, můžete si představit, jak příjemná nuru masáž může být.

Masáž se provádí speciálním olejem nebo gelem, který je dělaný z mořské řasy Nori. Gel je koncentrovaný a vytváří hladký kluzký povrch na kůži. Masérka pak používá své tělo k masáži tělo klienta. Je to hra tělo na tělo, která vytváří mimořádně intimní a senzitivní zážitek.

Co potřebujete pro nuru masáž?

Pokud máte chuť vyzkoušet nuru masáž, potřebujete pár základních věcí. Samozřejmě potřebujete nuru gel nebo olej. Pak potřebujete prostor. Nejlépe pokoj, který je teplý a kde se budete cítit pohodlně. Pak potřebujete nafukovací matraci nebo velkou ručník.

Nuru masáž se nedělá na posteli, protože nuru gel je velmi kluzký a může se snadno rozlít. Nejlépe je položit ručník na zem a nechat jej absorbovat přebytečný gel. Nekonečně budete potřebovat volný čas a bez rušení. Nuru masáž trvá alespoň hodinu, proto je potřeba si ji naplánovat.

Co očekávat od nuru masáže?

Nuru masáž je o uvolnění, relaxaci a intimních zážitcích. Není to jako tradiční masáž, nuru masáž je otevřenější a hraje si s hranicemi sexuality a intimity. Můžete očekávat, že se cítíte nahý a zranitelný, ale také uvolněný a bez starostí.

Nuru masáž je jako důvěrný tanec mezi dvěma lidmi, je to jako něžná hudební kompozice, kde jsou těla nástroje a nuru gel je jako melodie. Je to hluboký, intenzivní zážitek, který může být pro někoho až téměř spirituální.

Osobní zkušenost a rady pro nuru masáž

Jako člověk, který se rád oddává novým zážitkům, jsem se rozhodl vyzkoušet nuru masáž. Musím přiznat, že mě to trochu děsilo. Nebyla to jen masáž, byla to intimní zkušenost s cizím člověkem. Ale jsem rád, že jsem se rozhodl to udělat.

Nuru masáž mi dala pocit uvolnění a svobody, jaký jsem nikdy předtím neměl. Cítil jsem se klidnější, sebejistější a více ve spojení s mým tělem. Díky nuru masáži jsem se naučil lepší respektovat svoji sexualitu a tělo těch druhých. Doporučuji všem, kdo se cítí zvědaví a odvážná, aby to vyzkoušeli. Ale pamatujte si, důležitá je příprava, pochopení a respekt.

Dej na

Napsat komentář