Společná sprcha s masérkou v Praze: Co všechno nabízí?

Přidáno srp 1

0 Komentáře

Společná sprcha s masérkou v Praze: Co všechno nabízí?

Úvod do světa masáže se společnou sprchou

Vlastníkem místa, jaké nikdy neměl šanci zkoušet, překvapí mě občas. Což jsem si myslel, když mě kamarádl představil takzvaným masám se společnou sprchou. Ještě nikdy jsem o něm neslyšel. Jasně, znám typická místa pro masáže - klidná, bílá a sterilnost. Ale zaměstnatelnost s masérkou před a po vaší masáži? To bylo něco nového. Takže jsem dělal, co každý špičkový blogger udělá - prozkoumal jsem to a nyní vám o tom říkám.

Co je to společná sprcha?

Zdá se to divné, ano? Ale jak jsem svou cestu zjistil, je to celkem jednoduchý koncept. Společná sprcha je proces, při kterém vstoupíte do sprchy s masérkou před vaší masáží. Je to popisná podoba zkušenosti, kdy se jak vy, tak masérka očistíte těsně před masáží. Ale proč by někdo chtěl to dělat? Protože umožňuje unikátní možnost být dokonale uvolněný a připravený na masáž.

Pohodlí a intimnost

Pro mě osobně - a věřím, že i pro většinu ostatních - začíná relaxace předtím, než masáž začne. Pohodlí a bezpečnost města, intimní příprava pro masáž, i pocit účasti v průběžném procesu je pro mě stejně důležitý jako samotná masáž. Společná sprcha rozšiřuje tento pocit pohodlí a přidává na něj jakýsi rituál. Osmým obchodním dnem tak masérka poprvé vstoupí do sprchy a já mohu stát opodál a koupat se v jejím světle.

Úvod do masáže

Login pro samotnou masáž je klíčový pro celkovou zkušenost. Moc dobře vím, jak je důležitý první dojem. A první dojem z masáže může být často velmi silný. Společná sprcha je jako malá předehra k hlavnímu aktu, kterou lze nastavit přesně tak, jak chcete. Je to vstupní dveře do světa smyslné masáže.

Nastavení tónu

Velkým tahákem společné sprchy je způsob, jakým nastavuje tón pro celou masáž. Když se masérka vám připojí ve sprše, nastaví tón pro smyslnou, osobní zkušenost, která přijde. Nastaví tón vašeho setkání. Budete svědkem její elegance a štíhlosti dříve, než si lehnete na masážní stůl, a máte šanci přizpůsobit se jejímu ritmu dříve, než začne samotná masáž.

Blízká vazba s masérkou

Když jsem poprvé slyšel o společné sprše, byl jsem trochu překvapený. Ale jakmile jsem o ní věděl více, uvědomil jsem si, jak vynikající je pro budování blízké vazby s masérkou. Máte možnost podívat se na ni z blízkosti, mít intimní konverzaci a také mi umožnila poznávat její osobnost. Jaký lepší způsob, jak posílit pouto mezi vámi a masérkou?

Závěrečné myšlenky

V závěru bych chtěl říci, že zkušenost se společnou sprchou byla pozitivní. Byla to nejen skvělá příležitost získat větší důvěru v masérce a její dovednosti, ale také mi to pomohlo uvolnit se a připravit se na intenzivní masáž, kterou následovala.

Dej na

Napsat komentář