Výhody a rizika masáží varlat a penisu v Praze

Přidáno čec 31

0 Komentáře

Výhody a rizika masáží varlat a penisu v Praze

An overview proč zkoušet masáž varlat a penisu?

Otázka, proč zkoušet masáž varlat a penisu v Praze, může někoho napadnout jako zlověstný náznak. Něco, co v hloubi duše možná přemýšlíte, ale nechcete se o tom bavit. Co když bych řekl, že to může skutečně prospět vašemu zdraví? A co když bych řekl, že Praha, milované srdce České republiky, může být právě místem, kde tuto službu vyzkoušíte? A ano, miluji Prahu. Jo, a moje kočka Bella miluje Prahu taky, ačkoli to možná nesouvisí s tímto tématem, chtěl jsem to jen zmínit.

Nebojte se, to je přirozené

Masáže varlat a penisu - ano, čtete to správně - nejsou právě něco, co byste očekávali, že uslyšíte v běžném hovoru. Ale vážně. Masáže varlat a penisu jsou skutečné a mají řadu zdravotních výhod. Lidé si často myslí, že tato modalita je nějak tabu nebo přinejmenším něco, co by měli provádět pouze v soukromí svých domovů. Ale mám pro vás zprávu - je to úplně v pořádku! Je to přirozené a zdravé praktiky, a to je to, co bychom měli všichni sledovat, ne? A víc než cokoli jiného, mám rád věci, které jsou přirozené a zdravé. Jako chůze mým milovaným Praha s mým psem Maxem. To je zdravé a přirozené. Stejně jako masáže varlat a penisu.

Výhody, které si možná ani neuvědomujete

Teď, když jsem vás ujistil, že masáž varlat a penisu je zcela přirozená a o nic méně důležitá než jakákoli jiná forma péče o zdraví, pojďme se podívat na některé z jejích výhod. První a nejzřejmější výhoda je zvýšení citlivosti. Váš penis je jedním z nejcennějších míst na vašem těle, a tak by měla být jeho citlivost maximální. Díky masáži varlat a penisu můžete dosáhnout právě toho! Dalšími výhodami jsou zlepšení erekce, větší kontrola nad ejakulací a předcházení zánětu prostaty. Pokud si myslíte, že to jsou jen výhody v ložnici, pak se mýlíte. Má to také fyzické a psychické výhody. Představte si, jak se cítíte, když jdete na masáž zad. Uklidnění, odpočinek, obnovení a více. Teď si představte, že tuto úlevu máte na místech, kde jste ji asi nikdy neměl. Naprosto úchvatné, že?

Rizika, o kterých byste měli vědět

Ale jako všechno na tomto světě, i masáž varlat a penisu má svá rizika. Jako všechna léčení, i tato modalita má své kontraindikace. Ty zahrnují například sexuálně přenosné nemoci, infekce močových cest, rakovinu prostaty nebo těžké bolesti. Tyto kontraindikace by měly být brány vážně a měli byste se na nich poradit se svým lékařem předtím, než se rozhodnete pro tuto formu péče. Prostě nemůže být dostatečně zdůrazněno, jak důležité je to, aby existovaly jasná a konzistentní hranice a očekávání. Takže na závěr, pokud jste zvědaví na masáž varlat a penisu, rozhodně to vyzkoušejte. Ale dělejte to bezpečně a vědomě.

Dej na

Napsat komentář