Jak začít s BDSM masáží: Průvodce pro začátečníky

Přidáno říj 16

0 Komentáře

Jak začít s BDSM masáží: Průvodce pro začátečníky

Porozumění BDSM masáži

Mí přátelé, masírující fantazie obzvlášť v rámci BDSM nejsou ničím novým a mnozí z nás se cítí fascinováni tímto světem plným intenzivních vjemů a emocí, ačkoliv se to někdy může zdát trochu zastrašující. Je to, jako kdybychom otevřeli nový svět, kde je tahání za vlasy nebo vázaní jakýmkoliv způsobem vzrušující a zábavné. Jak začít s BDSM masáží může být někdy trochu matoucí, ale nebojte, jsem tu abych Vám v tom pomohla!

Základní pojmy BDSM masáže

BDSM je zkratka pro Bondáž, Dominanci/Sadismus, Masochismus a je široký termín pro různé sexuální praktiky, které zahrnují ovládání partnera skrze fyzické nebo psychické prostředky. BDSM masáž je kombinace BDSM praktik a erotické masáže. Přináší úžasný mix bolesti a potěšení. Ale než se vrhnete hlavou do tohoto světa, je důležité se seznámit s některými základními termíny a regulemi, jako je například bezpečný slovo, což je slovo, na které se oba partneři dohodnou a kdykoli jej jeden z nich vysloví, druhý okamžitě přestane s jakoukoliv aktivitou.

BDSM výbava pro masáž

Nějaké vybavení byste měli mít po ruce, pokud chcete být skuteční profesionálové v BDSM masážích. Začátek s nějakými základními věcmi, jako jsou masážní oleje či svíčky pro aromaterapii, je dobrý nápad, abyste mohli k masáži hravě přidat prvky BDSM. Nezapomeňte na pouta, pásky na oči, pejchy a i různé pomůcky na poklepání. Tobiáš, můj kocour, se vždy dívá s lehkým zděšením, když přinesu nový balíček s BDSM hračkami domů, ale s časem se s tím naučil žít.

Komunikujte se svým partnerem

Tento bod je absolutně nezbytný pro jakýkoliv typ BDSM praxe, včetně masáže. Vždy je důležité mluvit se svým partnerem o vašich přáních, hranicích a obavách. Nejlepší je probrat také vaše bezpečné slovo a jak budete signalizovat, pokud se cítíte nepohodlně. Tím, že budete komunikovat, budete mít oba plnou kontrolu nad situací a budete se cítit daleko více příjemně.

Techniky BDSM masáže

Pokud jde o techniky, mohu vám říci, že neexistuje správný nebo špatný způsob, jak to udělat - jde všechno o vaši fantazii. BDSM masáž může být jak velmi lehká a jemná, tak divoká a intenzivní. Záleží na vás a vašem partnerovi, co preferujete. Vždy se ujistěte, že máte svá bezpečná slova předem stanovená. Věřte mi, já a můj partner jsme jednou zapomněli na bezpečné slovo a skončili jsme v non-stop lékarně pro krém na různé podráždění.

Naučte se číst tělo svého partnera

Všímání si tělesných reakcí vašeho partnera je klíčové pro úspěch BDSM masáže. Toto je obzvláště důležité, protože mnohé BDSM praktiky mohou způsobit určitou bolest a je důležité vědět, kdy se váš partner cítí nepohodlně. Je to jen jako čtení knihy pro mého syna Viktora - pokud je stránka příliš strašidelná, obrátíme stránku a pokračujeme v lehčí části příběhu. Jde o konstantní poslouchání a uzpůsobení se dané situaci.

BDSM masáže a bezpečnost

Bezpečnost je v BDSM masážích prioritou. Je důležité nejen stanovit bezpečné slovo, ale také respektovat hranice druhé osoby a nikdy je nepřekračovat. To znamená, že pokud váš partner řekne bezpečné slovo, musíte okamžitě přestat. Je důležité si uvědomit, že BDSM praktiky mohou být nebezpečné, pokud se provádějí nesprávně nebo nezodpovědně. Proto doporučuji začít pomalu a jemně, abyste se mohli naučit navzájem důvěřovat a rozvíjet své dovednosti bezpečně.

Post-masážní péče v BDSM

Po BDSM masáži je důležité provést tzv. aftercare neboli péči po sesi. Toto je čas na to, abyste se oba mohli vzpamatovat z intenzivního zážitku a vyjádřit své pocity. Může to zahrnovat fyzické věci, jako je potřeba hydratace nebo aplikace krému na podrážděná místa, ale také emocionální podporu. Pohovory o tom, co vám při masáži přineslo potěšení a co byste chtěli příště vyzkoušet jinak, jsou velmi důležité. Čas, který strávíte v péči po masáži, je také skvělým způsobem, jak posílit svazek s partnerem.

Dej na

Napsat komentář