Intimní masáž: Jak ji zvládnout bez stresu a užít si smyslné chvíle

Přidáno dub 6

0 Komentáře

Intimní masáž: Jak ji zvládnout bez stresu a užít si smyslné chvíle

Příprava na intimní masáž

Než se pustíte do samotné intimní masáže, je důležité vytvořit tu správnou atmosféru. Zatemněte místnost, zapalte svíčky a pusťte relaxační hudbu. Důležitá je také správná teplota v místnosti, neměla by být ani příliš horká, ani studená. Připravte si všechny potřebné pomůcky jako ručníky, masážní oleje a případně i erotické hračky.

Dalším krokem je výběr vhodného masážního oleje. Zvolte takový, který vyhovuje vám i partnerovi a nebude dráždit pokožku. Já osobně preferuji přírodní oleje jako kokosový, mandlový nebo jojobový. Před masáží olej lehce zahřejte, studený olej by mohl být nepříjemný.

„Intimní masáž je skvělým způsobem, jak se zbavit stresu a napětí. Pomáhá také prohloubit důvěru a intimitu mezi partnery." - Petra, masérka

Před samotnou masáží je dobré se osprchovat a zbavit se tak nečistot a pachů. Masírovaný by měl být nahý, ale masírující může mít oblečené spodní prádlo, aby se cítil pohodlně. Nezapomeňte si také připravit sklenici vody, během masáže je důležité doplňovat tekutiny.

Tipy pro uvolnění před masáží

  • Zhluboka dýchejte a uvolněte se
  • Vypněte telefon a eliminujte rušivé elementy
  • Vzájemně se s partnerem namasírujte a nalaďte se na sebe
  • Řekněte si, co máte a nemáte rádi

Technika intimní masáže

Samotnou intimní masáž začněte jemnými doteky a hlazením. Postupujte od méně citlivých částí těla jako jsou ruce, nohy a záda směrem k intimním partiím. Vnímejte partnerovy reakce a přizpůsobte tomu své doteky. Střídejte jemné hlazení, hnětení a krouživé pohyby.

Při masáži intimních partií buďte zpočátku velmi jemní a opatrní. Postupně můžete tlak a intenzitu zvyšovat, ale vždy sledujte partnerovy reakce. Masírujte klitoris, poštěváček, varlata i zbytek genitálií. Můžete také lehce zatáhnout za bradavky či pohladit vnitřní stranu stehen.

Část tělaDoba masáže
Ruce a nohy3-5 minut
Záda a hýždě5-7 minut
Hrudník a břicho3-5 minut
Intimní partie5-10 minut

Během masáže nezapomínejte na komunikaci. Ptejte se partnera, co je mu příjemné a co nikoliv. Sdělujte také své pocity a dojmy. Intimní masáž můžete zakončit milováním, ale není to nutností. Cílem je si užít společné chvíle a prohloubit vzájemnou intimitu.

„Při intimní masáži je nejdůležitější komunikace. Nebojte se říct partnerovi, co se vám líbí a co ne. Jen tak může být masáž příjemná pro oba." - Martin, masér

Po skončení masáže dopřejte partnerovi i sobě chvíli na odpočinek. Společně se osprchujte, vypijte sklenici vody a v klidu relaxujte. Zeptejte se partnera na jeho dojmy a pocity a sdělte mu také ty své. Užijte si následné chvíle blízkosti a něhy.

Nejčastější chyby při intimní masáži

  • Příliš rychlý postup k intimním partiím
  • Nedostatečná komunikace s partnerem
  • Používání nevhodných masážních olejů
  • Příliš silný tlak a rychlé pohyby

Intimní masáž je skvělým způsobem, jak oživit váš sexuální život a prohloubit partnerskou intimitu. Nebojte se experimentovat, zkoušet nové techniky a užívat si společné chvíle. S trochou praxe a komunikace zvládnete intimní masáž hravě a bez stresu. Tak na co ještě čekáte? Vrhněte se do toho naplno!

Dej na

Napsat komentář