Footjob masáž: jak ji udělat jako profesionál

Přidáno srp 6

0 Komentáře

Footjob masáž: jak ji udělat jako profesionál

Začínáme: co je to footjob masáž a proč ji zkusit

Ještě než se pustíme do toho, jak udělat profesionální footjob masáž, pojďme se zastavit u samotné podstaty této techniky. A nebojte se, nebudu vás zahrnovat odbornou terminologií. Vždyť sakra, tohle je blog, ne vědecký článek. Takže, pevně se držte, jedeme do toho.

"Footjob masáž" je druh masáže, kdy jsou hlavními „nástroji“ nohy maséra. Mnozí lidé, zvláště muži, považují nohy za jednu z nejpůsobivějších částí ženského těla, a tak footjob masáž může poskytnout velmi silný a intimní zážitek. Ale o tom později. Zpět k terminologii. "Footjob" je spojení slov "foot" (noha) a "job" (práce, úkol). Takže v podstatě jde o "práci nohou". Ale nebojte se, nebudete muset vyměnit svůj stůl a židli za baletní boty. Je to mnohem jednodušší, než si myslíte.

Podstatné doplňky aneb proč jsou důležité masti a oleje

Masti a oleje jsou základními stavebními kameny každé masáže a footjob masáž rozhodně není výjimkou. Ať už máte v domě jakoukoli mast nebo olej, udělá to práci. Ale pokud chcete zažít opravdový footjob masáž, měli byste zvážit nákup speciálního masážního oleje. Jsou určené přímo pro tento účel a mají spoustu výhod. Například: jsou snadno rozetíratelné, netečou a nenechávají mastný film. Navíc některé z nich obsahují esenciální oleje, které přidávají masáži další rozměr.

Komunikace je klíč: jak zjistit, co druhý chce

Komunikace je klíčem k úspěšné footjob masáži. Ne, nemluvím o tom, abyste si sedli a probrali všechny detaily předem. Mluvím o schopnosti číst signály a reakce druhé osoby během masáže. Je to jako tanec. Musíte být v těsném kontaktu s partnerem, cítit jeho tělo a reagovat na jeho pohyby a reakce. Naučit se to může chvíli trvat, ale stojí to za to.

Vlastní technika: jak správně používat nohy

Teď se dostáváme k vlastní technice. Jak již bylo řečeno, nohy jsou hlavním "nástrojem" footjob masáže. Klíčové je správné použití nohou. To znamená, že byste měli věnovat pozornost jak nohám jako celku, tak jednotlivým částem nohy. Například: chodidlo, pata, prsty, vnitřní a vnější strana nohy, vše má svůj význam a může být použito k poskytnutí jedinečného zážitku. Ale ještě než začnete, nezapomeňte na hygienu. Nohy by měly být čisté a pečlivě opečovávané. A co víc, masáž by měla být prováděna pomalu a citlivě, s důrazem na relaxaci a uvolnění.

Praktické tipy a triky v praxi

Máte-li teď obavy, že uděláte něco špatně, nezoufejte. Uvádím několik praktických tipů a triků, které vám pomohou udělat footjob masáž jako opravdová profík. Zde jsou:

  • Buďte kreativní: Každý má rád něco jiného. Někdo má rád jemné dotyky, někdo preferuje silnější tlak. Někdo má rád více oleje, někdo méně. Někdo má rád dlouhé masáže, někdo krátké. Musíte to zjistit. A jediný způsob, jak to zjistit, je experimentovat a být kreativní.
  • Nezanechte žádnou část nohy na pospas: Jak již bylo řečeno, každá část nohy má svůj význam. Takže se ujistěte, že jste ji zdůraznili.
  • Používejte různé techniky: Nejste omezeni pouze na jednu techniku. Můžete kombinovat různé techniky a přidávat do své masáže nové prvky.

Opatrnosti a bezpečnost především

A na závěr byste měli mít na paměti několik opatření a pravidel bezpečnosti. Především je důležité, aby obě strany byly s touto praxí pohodlné a souhlasily s ní. A jak bylo již zmíněno, důkladná hygiena a pečlivá péče o nohy jsou naprosto nezbytné.

Vždycky si vzpomenu, jak mi jednou můj syn Jakub na svůj dětský způsob řekl o významu vzájemného respektu. Říkal: "Táta, když Max hraje s Bellou, vždycky se na ni dívá a ujistí se, že je v pohodě, když ji tahá za to hračkářské pštrosí pero. To bychom měli dělat i my, ne tati?" Na to jsem se na něj podíval a řekl jsem mu, přesně tak, Jakube. A tak je to i s footjob masáží. Respekt a vzájemná dohoda jsou základními kameny jakékoliv intimní praxe.

Footjob masáž je zde pro to, aby vám a vašemu partnerovi přinesla potěšení a relaxaci. Takže jakmile jste si jisti, že jste v pohodě s tím, co děláte, jste připraveni začít. Tedy, pokud jste se již seznámili s těmito pokyny, samozřejmě!

Takže pokud jestliže jste se rozhodli vyzkoušet footjob masáž a cítíte se připraveni se pustit do toho, pak vám přeji Hodně štěstí a dobrý start! Až uděláte první krok, zjistíte, že to je ta nejjednodušší věc na světě. Takže hurá na to!

A pamatujte, "Práce nohy" neznamená, že musíte být profesionálním tanečníkem nebo gymnastem. Stačí být jen vy sám, s otevřenou myslí a srdcem plným lásky a respektu k druhé osobě.

A ať už vás cesta provede kudykoli, vězte, že vám přeji vše nejlepší a jsem s vámi v myšlenkách. Takže pokud se cítíte inspirováni touto příručkou a rozhodli jste se zkusit footjob masáž, budu velmi rád, když mi o tom napíšete svůj příběh. Na konci dne je to právě sdílení našich zážitků a příběhů, co nás spojuje a činí nás lidskými bytostmi.

Přestaňme žít pouze ve svých hlavách a začněme žít také ve svých tělech. Footjob masáž je skvělý způsob, jak to udělat. A věřte mi, že jednou, když to vyzkoušíte, už nikdy nebudete chtít zpět.

Dej na

Napsat komentář