BDSM masáž v Praze: Jak se připravit na tento zážitek.

Přidáno čec 28

0 Komentáře

BDSM masáž v Praze: Jak se připravit na tento zážitek.

Pojďme se ponořit do světa BDSM masáží

Jestli mě znáte, víte, že nemám strach prozkoumat nezvyklé a netradiční zážitky. Dlouho jsem se zamýšlel nad tím, jak by asi taková BDSM masáž mohla vypadat. O co se jedná? Je to něco jako klasická masáž s nádechem BDSM prvků, případně něco úplně jiného? Zatímco já jsem se tímto tématem zabýval, uvědomil jsem si, že jsou dvě možnosti, jak se na toto téma podívat. Jako nováček na poli BDSM jsem byl zvědavý, ale i trochu nervózní. Ve své mysli se mi honily otázky jako: "Jak se připravit na takový zážitek?" a "Co to všechno obnáší?".

Co je to vlastně BDSM masáž?

První krok k pochopení a přípravě na BDSM masáž je samozřejmě pochopit, co to je. BDSM masáž je erotická masáž, která zahrnuje prvky BDSM. Jde tedy o kombinaci klasické masáže a BDSM prvků. To může zahrnovat vše od mírných až po tvrdší BDSM praktik jako je například svazování, spaní, hraní s voskem a mnoho dalšího. Důležité je říci, že BDSM masáž by měla být vždy bezpečná, srozumitelná a dobrovolná. Bez toho by to nebylo BDSM.

Příprava na BDSM masáž

Pro vstup do světa BDSM masáží je důležitá příprava, jak fyzická, tak mentální. Fyzická příprava zahrnuje také správné oblečení. Někdo preferuje být úplně nahý, jiný raději volí spodní prádlo nebo oblečení z latexu. Důležitý je pocit pohodlí a sebedůvěry. Mentální příprava je zase o tom, abyste věděli, co od BDSM masáže očekávat a co chcete nebo nechcete zažít. Neméně důležitý je i jasný a otevřený komunikace s masérkou či masérem. Je důležité říct, co chcete zažít, čeho se obáváte a jaké máte hranice.

BDSM masáž a bezpečnost

Možná se ptáte, jestli je BDSM masáž bezpečná. Odpověď je jednoduchá – ano, je. BDSM komunita zastává principy bezpečí, srozumitelnosti a dobrovolnosti. Je tedy důležité, abyste se cítili v pohodě a bezpečně. Pokud máte jakékoliv obavy, je důležité o nich mluvit a vyjasnit si je ještě před začátkem masáže. Můžete se také domluvit na „bezpečnostním slově“, které můžete kdykoliv během masáže říct a masáž se okamžitě zastaví.

Jaký je můj názor na BDSM masáže?

Možná se ptáte, zda jsem někdy zažil BDSM masáž. No, to byste měli. A víte co? Byla to neskutečná zkušenost. Jak už jsem zmiňoval, byl jsem nervózní, ale také zvědavý. Komunikace s masérkou byla skvělá a cítil jsem se během celé masáže v bezpečí. BDSM masáž pro mě byla kombinací vzrušení, relaxace a nových zkušeností. Uvědomil jsem si, že je to o mnohem víc než jen o fyzické úrovni, je to také o psychické úrovni. Tento zážitek mě obohatil a dal mi úplně nový náhled na svět erotiky a smyslnosti.

Představte si, že se nacházíte v prostoru, který je plný vzrušení a zároveň vám poskytuje úplnou úlevu a relaxaci. To je to, co mi přinesla BDSM masáž. Každý člověk, který hledá nové zkušenosti a zážitky, by měl BDSM masáž zkusit. Já jsem to udělal. A určitě to nebyl poslední pokus. Protože jak se říká - neznáme, neodsuzujeme. Jsem rád, že jsem se ponořil do světa BDSM masáží. A vy? Jste připraveni se ponořit?

Dej na

Napsat komentář