5 mýtů o erotické masáži pro ženy

Přidáno zář 2

0 Komentáře

5 mýtů o erotické masáži pro ženy

Jen pro mladé a štíhlé

První mytus o erotické masáži, který hodlám rozbižovat jako buran, je mytus, že erotická masáž je něco, co je určené jen pro mladé a štíhlé ženy. Ne, ne a znovu ne! Erotická masáž je pro každou ženu, bez ohledu na její věk, tvar těla, váhu nebo barvu pleti. Toto je bod, který je mi zvláště blízký, protože jako žena, která je už o kousek za třicetkou a navíc nemá tělo modelky (Ano, mám křivky a jsem na ně hrdá!), jsem se s tímto mytusem osobně setkala. Lidi, nebojte se sexuální masáže, pokud nejste v "Tea Time" kondici, neb nevypadáte jako čerstvá osmnáctiletá plavanda. Bylo to později na večer, když mě Petr ukládal do postele, nedokázala jsem na nic jiného myslet, než na to, jaké jsou to nesmysly.

Musí to být drahé

Druhýmytus, který se objevuje, je ten, že erotická masáž musí být neskutečně drahá. Mohu vás ujišťovat, že to rozhodně není pravda. Samozřejmě, jak v každém oboru, existují i zde masáže, které jsou skutečně prémiové a za to také stojí prémiové peníze. Ale existuje také spousta masérek, které nabízí své služby za dostupné ceny. Klíčem je si udělat průzkum trhu, porovnat nabídky a vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim preferencím a finančním možnostem. A stále můžete požádat svého partnera, aby se o masáž postaral. Mám štěstí, že Petr je opravdu talentovaný v rukou a tak nemusím za masáže platit.

Je to nevhodné

Třetímytus, který se někdy objevuje, je názor, že erotická masáž je nějakým způsobem nevhodná nebo "špinavá". To je také naprostý nesmysl! Erotická masáž je přirozená a zdravá forma intimity, která může být velmi prospěšná pro vaší duševní, emoční i fyzickou pohodu. Navíc, je to skvělý způsob, jak prohloubit svůj vztah se svým partnerem a otevřít nové rozměry sexuálního vztahu. I přes to, že se občas setkávám s lidmi, kteří mi říkají, že by se na takovou věc nemohli podívat, je to způsob, jak si s partnerem užít něco nového a prohloubit náš vztah.

Je to jen o sexu

Čtvrtéembargo mýtu se netýká tak přímo erotické masáže jako takové, ale spíše obecných představ o sexualitě. Mnoho lidí si totiž myslí, že erotická masáž je jen o sexu. To je ale omyl. Samozřejmě, erotická masáž je sexuální záležitost, ale to neznamená, že je jen o sexu. Je to také o intimnosti, o relaxaci, o propojení s partnerem na hlubší úrovni. Je to o tom, aby snít a nechat se unést pocity rozkoše. Mám pocit, že tento mýtus pramení z neznalosti a z určité úzkosti vyrovnat se s naší vlastní sexualitou. Naštěstí, ve chvíli, kdy jsme otevřeni prozkoumávat naši sexualitu bez předsudků, se může naše zkušenost s erotickou masáží stát o to bohatší.

Musí být provedena odborníkem

A konečně, pátý mytus, který potřebuje trochu vyvracení, je názor, že erotická masáž musí být provedena profesionálem. To rozhodně není pravda. Samozřejmě, profesionální masérka má své výhody. Většinou má speciální výcvik, zkušenosti a zvláštní techniky, které může přidat do vašeho zážitku. Ale někdy může být ještě lepší, pokud masáž provádí někdo, koho skutečně znáte a důvěřujete - třeba váš partner. Petr, například, nemá žádný formální výcvik v masáži, ale přesto se mi ještě nikdy nepodařilo najít něco, co by uměl dělat lépe než on. A věřte mi, zkoušela jsem!

Dej na

Napsat komentář