Kosmetika Eone

Je vyráběna z nejlepších rostlinných olejů, většinou lisovaných za studena a v BIO kvalitě, z bylin pěstovaných a sbíraných v čistém prostředí, z nejlepších a nejkvalitnějších esenciálních olejů a dalších surovin pečlivě vybíraných a nakupovaných po celém světě. Při výrobě je používána léčivá energie drahých kamenů, světla, fází měsíce a pí-technologie.

Kosmetika Eone

Výroba probíhá ve velmi malých množstvích, vždy až na základě jednotlivých objednávek. Tím je zajištěna čerstvost, čistota a vysoká kvalita přípravků Eone.

Přípravky neobsahují žádné ropné látky, syntetické parfemace, barviva, tenzidy.  Výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Evropské zájmové společenství NaTrue z Bruselu stanovilo v létě roku 2008 tři stupně kvality pravé přírodní kosmetiky.

Podle těchto nových, v současné době ještě vytvářených směrnic splňují všechny výrobky Eone označení PRAVÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA. Z toho podstatná část splňuje podmínky pro označení PŘÍRODNÍ KOSMETIKA S BIOPODÍLEM, což zaručuje minimálně 70% rostlinných surovin v BIO kvalitě. Celá jedna třetina odpovídá označení BIOKOSMETIKA,

což zaručuje minimálně 95% certifikovaných surovin BIO.

Eone je malá rodinná firma, zabývající se ruční výrobou celostní přírodní kosmetiky s cílem navrátit péči o tělo do rukou přírody, a tím pomoci harmonizovat člověka jako celek.

Základní ingrediencí výrobků Eoné je Láska.