Agel

Potravinové doplňky Agel nabízí nový přístup ke zdraví a způsobu příjmu živin a vitamínů.

Agel

Doplněk stravy Agel je vaším ideálním průvodcem zdravého života v oblastech imunitního systému a ochrany zdraví před viry, péče o klouby a jejich výživu, udržení váhy a zdravého životního stylu, očisty organismu (detoxikace), dodání síly a vitality i posílení organismu.

Agel

Základem produktů Agel je suspenzní gel, díky kterému se živiny snadno vstřebávají a uvolňují. Gel obsahuje výživné látky, vitamíny a minerály, je moderně a velmi prakticky balen, což umožňuje jeho konzumaci kdykoliv a kdekoliv - žádné sklenice, žádné tablety ani pilulky, žádné zředěné džusy, neefektivní spreje a krémy – pouze čisté, koncentrované výživné látky z ovoce a bylin v lehce absorbovatelném a chuťově vynikajícím gelu.

Díky procesu hydratace nutriční prvky zůstávají suspendované, takže biologicky dostupné, vstřebávají se okamžitě, absorpce dosahuje v průměru 95%-100% (na rozdíl od 5–12% u tablet, prášků, kapslí a nápojů) - říká se tomu „biodostupnost“. Je to schopnost vašeho těla přijmout živiny, které jste spolkli.

V roce 2009 vstoupila značka Agel oficiálně na český trh.